Czyszczenie filtrów DPF

Czy jesteś właścicielem samochodu z silnikiem diesla i musisz rozwiązać problem z filtrem DPF? Skontaktuj się z nami! Nasza firma kompleksowo rozwiązuje problemy związane z filtrami DPF we wszystkich markach i modelach samochodów. Nasze rozwiązanie do czyszczenia filtrów cząstek stałych jest najlepsze na polskim rynku. Skorzystaj z naszej usługi czyszczenia DPF i uzyskaj 24-miesięczną gwarancję na wykonane prace.

Zapisz się na czyszczenie DPF

crystal-dpf-wroclaw

Powrót właściwości nowego filtra DPF/FAP/GPF/SCR

Filtry DPF, które zregenerowaliśmy, odzyskują do 99,8% parametrów fabrycznych. Jest to najlepsza alternatywa dla zakupu nowego filtra DPF

https://crystal-dpf.pl/panelka/post.php?post=2419&action=edit

Najnowsza hydrodynamiczna metoda czyszczenia filtrów DPF / FAP/GPF/SCR

Dobrze wykonany proces regeneracji gwarantuje 100% satysfakcji. Wysokie ciśnienie w urządzeniu, w połączeniu ze specjalnym składem chemicznym Xtontm DPF Cleaner, który już pracuje w temperaturze 38 C, skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia bez uszkodzenia ceramicznego elementu filtrującego.

Dpf-regeneracja-wroclaw

Czyszczenie filtra DPF/FAP/GPF/SCR

Gwarantujemy całkowite oczyszczenie filtra z cząstek PM10, PM25, a także z oleju, sadzy, popiołu i wszelkich zanieczyszczeń

CZYSZCZENIE FILTRA DPF WE WROCŁAWIU W SPECJALISTYCZNYM SERWISIE SAMOCHODOWYM CRYSTAL-DPF.PL

Właściciel samochodu z silnikiem diesla nie jest odporny na przedwczesne zanieczyszczenie DPF do stanu krytycznego, co pociąga za sobą zablokowanie układu wydechowegow.
Wszystkie filtry cząstek stałych nie są jednorazowym materiałem eksploatacyjnym samochodu, a po zanieczyszczeniu wymagają czyszczenia zamiast wymiany na drogi nowy filtr DPF. Specjalistyczny serwis samochodowy Crystal-DPF.pl we Wrocławiu wykonuje oczyszczanie DPF oraz przywracanie funkcji całego układu spalin przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i oryginalnych materiałów.

Czyszczenie filtra i usuwanie błędów związanych z DPF zajmu

je minimum czasu, a my w pełni gwarantujemy jakość wykonanych prac.

 Usługa dostępna jest nie tylko we Wrocławiu, ale także w każdym z miast w Polsce, gdzie istnieje możliwość wysłania do nas filtra DPF w celu jego

 oczyszczenia. Skorzystaj z naszej usługi czyszczenia DPF i uzyskaj 24-miesięczną gwarancję na wykonane prace.

Różnica między nowym a zregenerowanym przez nas filtrem:

Rodzaj usługi CRYSTAL-DPF Nowy filtr
Stopień zawartości cząstek PM10: ~1% na 100% 0% na 100%
Gwarancja: 24 miesiące 24 miesiące
Cena: od 244 zł. 1500 - 20.000 zł

Naprawiamy, czyścimy, regenerujemy filtry DPF / FAP / SCR do wszystkich marek samochodów

Czyszczenie dpf opinie naszych klientów

Przeszedł czyszczenie filtra cząstek stałych w crystal-dpf.pl w październiku 2018 r. Czyszczenie przeprowadzono w ciągu 2 godzin. Jestem przeciwny usuwaniu filtra DPF i nie chciałem używać chemii. Z wyniku jestem całkowicie zadowolony. Do samochodu powróciła dawna moc i oszczędność.
Czyszczenie DPF opini
Kazimierz Zając
Mazda 6
Przeszłam diagnostykę i czyszczenie w serwisie crystal-dpf. Po usunięciu filtra cząstek stałych występują zakłócenia w pracy innych elementów pojazdu. Z tego powodu nie usunęła filtra cząstek stałych, ale postanowiła go wyczyścić. Praca została wykonana szybko i, co najważniejsze, niedrogo. Jestem całkowicie zadowolona z wyniku.
Regeneracja DPF opinie RAV4
Marta Wożniak
Toyota RAV4
W naszej flocie ponad 20 samochodów dostawczych. Regularnie korzystamy z usług firmy Crystal-dpf. Samochody są komercyjne i regularnie jeżdżą do Niemiec, a tam ściśle monitorują ekologię. Oszczędność paliwa po czyszczeniu DPF odzyskuje wszystkie koszty serwisu! Firma crystal-dpf.pl stała się dla nas niezawodnym partnerem.
Czyszczenie dpf-fap-opinie
Wojciech Kargoline
VW Crafter 2019

Gdzie naprawić DPF/GPF/FAP

ul. Krzemieniecka 46c, 54-613 Wrocław
GODZ OTWARCIA:
PON-PT: 9:00 – 17:00
SOB 9:00 – 14:00
+48 794 470 909

Wpisz swój numer telefonu. Oddzwonimy.

Czyszczenie filtrów DPF na mapie