Czyszczenie filtrów DPF

Czy jesteś właścicielem samochodu z silnikiem diesla i musisz rozwiązać problem z filtrem DPF? Skontaktuj się z nami! Nasza firma kompleksowo rozwiązuje problemy związane z filtrami DPF we wszystkich markach i modelach samochodów. Nasze rozwiązanie do czyszczenia filtrów cząstek stałych jest najlepsze na polskim rynku. Skorzystaj z naszej usługi czyszczenia DPF i uzyskaj 24-miesięczną gwarancję na wykonane prace.

Zapisz się na czyszczenie DPF

crystal-dpf-wroclaw

Powrót właściwości nowego filtra DPF/FAP/GPF/SCR

Filtry DPF, które zregenerowaliśmy, odzyskują do 99,8% parametrów fabrycznych. Jest to najlepsza alternatywa dla zakupu nowego filtra DPF

https://crystal-dpf.pl/panelka/post.php?post=2419&action=edit

Najnowsza hydrodynamiczna metoda czyszczenia filtrów DPF / FAP/GPF/SCR

Dobrze wykonany proces regeneracji gwarantuje 100% satysfakcji. Wysokie ciśnienie w urządzeniu, w połączeniu ze specjalnym składem chemicznym Xtontm DPF Cleaner, który już pracuje w temperaturze 38 C, skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia bez uszkodzenia ceramicznego elementu filtrującego.

Dpf-regeneracja-wroclaw

Czyszczenie filtra DPF/FAP/GPF/SCR

Gwarantujemy całkowite oczyszczenie filtra z cząstek PM10, PM25, a także z oleju, sadzy, popiołu i wszelkich zanieczyszczeń

CZYSZCZENIE FILTRA DPF WE WROCŁAWIU W SPECJALISTYCZNYM SERWISIE SAMOCHODOWYM CRYSTAL-DPF.PL

 

Właściciel samochodu z silnikiem diesla nie jest odporny na przedwczesne zanieczyszczenie DPF do stanu krytycznego, co pociąga za sobą zablokowanie układu wydechowegow.
Wszystkie filtry cząstek stałych nie są jednorazowym materiałem eksploatacyjnym samochodu, a po zanieczyszczeniu wymagają czyszczenia zamiast wymiany na drogi nowy filtr DPF. Specjalistyczny serwis samochodowy Crystal-DPF.pl we Wrocławiu wykonuje oczyszczanie DPF oraz przywracanie funkcji całego układu spalin przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i oryginalnych materiałów.

Czyszczenie filtra i usuwanie błędów związanych z DPF zajmu

je minimum czasu, a my w pełni gwarantujemy jakość wykonanych prac.

 Usługa dostępna jest nie tylko we Wrocławiu, ale także w każdym z miast w Polsce, gdzie istnieje możliwość wysłania do nas filtra DPF w celu jego

 oczyszczenia. Skorzystaj z naszej usługi czyszczenia DPF i uzyskaj 24-miesięczną gwarancję na wykonane prace.

Różnica między nowym a zregenerowanym przez nas filtrem:

Rodzaj usługi CRYSTAL-DPF Nowy filtr
Stopień zawartości cząstek PM10: ~1% na 100% 0% na 100%
Gwarancja: 24 miesiące 24 miesiące
Cena: od 244 zł. 1500 - 20.000 zł

Naprawiamy, czyścimy, regenerujemy filtry DPF / FAP / SCR do wszystkich marek samochodów

Czyszczenie dpf opinie naszych klientów

Przeszedł czyszczenie filtra cząstek stałych w crystal-dpf.pl w październiku 2018 r. Czyszczenie przeprowadzono w ciągu 2 godzin. Jestem przeciwny usuwaniu filtra DPF i nie chciałem używać chemii. Z wyniku jestem całkowicie zadowolony. Do samochodu powróciła dawna moc i oszczędność.
Czyszczenie DPF opini
Kazimierz Zając
Mazda 6
Przeszłam diagnostykę i czyszczenie w serwisie crystal-dpf. Po usunięciu filtra cząstek stałych występują zakłócenia w pracy innych elementów pojazdu. Z tego powodu nie usunęła filtra cząstek stałych, ale postanowiła go wyczyścić. Praca została wykonana szybko i, co najważniejsze, niedrogo. Jestem całkowicie zadowolona z wyniku.
Regeneracja DPF opinie RAV4
Marta Wożniak
Toyota RAV4
W naszej flocie ponad 20 samochodów dostawczych. Regularnie korzystamy z usług firmy Crystal-dpf. Samochody są komercyjne i regularnie jeżdżą do Niemiec, a tam ściśle monitorują ekologię. Oszczędność paliwa po czyszczeniu DPF odzyskuje wszystkie koszty serwisu! Firma crystal-dpf.pl stała się dla nas niezawodnym partnerem.
Czyszczenie dpf-fap-opinie
Wojciech Kargoline
VW Crafter 2019

Gdzie naprawić DPF/GPF/FAP

ul. Krzemieniecka 46c, 54-613 Wrocław
GODZ OTWARCIA:
PON-PT: 9:00 – 16:00
Sobota, niedziela: nieczynne
+48 794 470 909

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on telegram
Share on vk
Share on twitter
Share on skype
Share on pinterest

Wpisz swój numer telefonu. Oddzwonimy.

Czyszczenie filtrów DPF na mapie

Przewiń do góry