Regeneracja filtrów DPF

Czy masz samochód z silnikiem diesla i musisz rozwiązać problem z filtrem DPF? Skontaktuj się z nami! Nasza firma kompleksowo rozwiązuje problemy związane z katalizatorami i filtrami DPF we wszystkich markach i modelach samochodów. Nasze rozwiązanie do regeneracji filtrów cząstek stałych jest najlepsze na polskim rynku. Skorzystaj z naszej usługi czyszczenia DPF i uzyskaj 2-letnią gwarancję na wykonane prace.

Zapisz się na czyszczenie DPF

crystal-dpf-wroclaw

Powrót właściwości nowego filtra DPF/FAP/GPF/SCR

Filtry DPF, które zregenerowaliśmy, odzyskują do 99,8% parametrów fabrycznych. Jest to najlepsza alternatywa dla zakupu nowego filtra DPF

https://crystal-dpf.pl/panelka/post.php?post=2419&action=edit

Najnowsza hydrodynamiczna metoda czyszczenia filtrów DPF / FAP/GPF/SCR

Dobrze wykonany proces regeneracji gwarantuje 100% satysfakcji. Wysokie ciśnienie w urządzeniu, w połączeniu ze specjalnym składem chemicznym Xtontm DPF Cleaner, który już pracuje w temperaturze 38 C, skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia bez uszkodzenia ceramicznego elementu filtrującego.

Dpf-regeneracja-wroclaw

Czyszczenie filtra DPF/FAP/GPF/SCR

Gwarantujemy całkowite oczyszczenie filtra z cząstek PM10, PM25, a także z oleju, sadzy, popiołu i wszelkich zanieczyszczeń

Zatkany filtr cząstek stałych? Pomoże Ci regeneracja filtra DPF.

Proszenie o pomoc autoryzowanych dealerów to stuprocentowa wymiana filtra cząstek stałych, w której koszt tylko części zamiennej zaczyna się od 1500 zł i dochodzi do 20000 zł.

Crystal-DPF.pl  oferuje regenerację filtrów DPF / FAP / GPF / SCR / KAT na najnowszym innowacyjnym sprzęcie DPF MASTER FLASH PROFESSIONAL. Po wyczyszczeniu filtr powróci do ustawień fabrycznych.

Regenerację katalizatorów, filtrów DPF / FAP / GPF / SCR / KAT Video

  • Przywracamy filtry do ustawień fabrycznych
  • Nie tniemy, nie wypalamy, nie tniemy
  • 100% skuteczność
  • Zdemontowane filtry można wysłać do nas kurierem, a z powrotem do ciebie wyślemy je tego samego dnia
  • Po zabiegu podane są wyniki oczyszczania
Nasza metoda czyszczenia gwarantuje usunięcie do 99,5% zanieczyszczeń pochodzących z sadzy, popiołu, oleju z silnika i płynu chłodzącego, a jednocześnie jest bezpieczna dla samego wkładu filtra.
Filtr cząstek stałych usunięty z samochodu jest sprawdzany pod kątem integralności, a następnie umieszczany w urządzeniu i poddawany testowi podciśnienia i prędkości przepływu powietrza przez filtr. Następnie do filtra wstrzykuje się specjalny środek czyszczący, który rozpuszcza zanieczyszczenia, chroniąc strukturę filtra.
Następnym krokiem jest czyszczenie płynem FAP filtra. Mycie odbywa się w 4 etapach. Pierwszym z nich jest czyszczenie w kierunku przeciwnym do prądu. Regeneracja filtra odbywa się w określonej kolejności napełniania i przepływu specjalnego roztworu, a także uderzeń sprężonego powietrza. Temperatura roztworu nie jest wyższa niż 40°. Komora jest wypełniona płynem czyszczącym i poprzez ciśnienie uderzeń sprężonego powietrza odbywa się czyszczenie bez uszkodzeń mechanicznych filtra. Następnie następuje ponowne czyszczenie w odwrotnym kierunku od kierunku wydechu.
Cząsteczki wychodzące po oczyszczeniu są analizowane, dzięki czemu można ustalić przyczynę zanieczyszczenia.
Ostatnim etapem jest suszenie.

Różnica między nowym a zregenerowanym przez nas filtrem:

Rodzaj usługi CRYSTAL-DPF Nowy filtr
Stopień zawartości cząstek PM10: ~1% na 100% 0% na 100%
Gwarancja: 24 miesiące 24 miesiące
Cena: od 244 zł. 1500 - 20.000 zł

Naprawiamy, czyścimy, regenerujemy filtry DPF / FAP / SCR do wszystkich marek samochodów

Regeneracja DPF / FAP opinie naszych klientów

Przeszedł regeneracji filtra cząstek stałych w crystal-dpf.pl w październiku 2018 r. Regeneracja przeprowadzono w ciągu 2 godzin. Jestem przeciwny usuwaniu filtra DPF i nie chciałem używać chemii. Z wyniku jestem całkowicie zadowolony. Do samochodu powróciła dawna moc i oszczędność.
Czyszczenie DPF opini
Kazimierz Zając
Mazda 6
Przeszłam diagnostykę i regeneracji w serwisie crystal-dpf. Po usunięciu filtra cząstek stałych występują zakłócenia w pracy innych elementów pojazdu. Z tego powodu nie usunęła filtra cząstek stałych, ale postanowiła go wyczyścić. Praca została wykonana szybko i, co najważniejsze, niedrogo. Jestem całkowicie zadowolona z wyniku.
Regeneracja DPF opinie RAV4
Marta Wożniak
Toyota RAV4
W naszej flocie ponad 20 samochodów dostawczych. Regularnie korzystamy z usług firmy Crystal-dpf. Samochody są komercyjne i regularnie jeżdżą do Niemiec, a tam ściśle monitorują ekologię. Oszczędność paliwa po regeneracji DPF odzyskuje wszystkie koszty serwisu! Firma crystal-dpf.pl stała się dla nas niezawodnym partnerem.
Czyszczenie dpf-fap-opinie
Wojciech Kargoline
VW Crafter 2019

Gdzie naprawić DPF/GPF/FAP

ul. Krzemieniecka 46c, 54-613 Wrocław
GODZ OTWARCIA:
PON-PT: 9:00 – 17:00
SOB 9:00 – 14:00
+48 794 470 909,  +48 787 057 222

Wpisz swój numer telefonu. Oddzwonimy.

Regeneracja filtrów DPF na mapie