Regeneracja filtrów DPF

Czy masz samochód z silnikiem diesla i musisz rozwiązać problem z filtrem DPF? Skontaktuj się z nami! Nasza firma kompleksowo rozwiązuje problemy związane z katalizatorami i filtrami DPF we wszystkich markach i modelach samochodów. Nasze rozwiązanie do regeneracji filtrów cząstek stałych jest najlepsze na polskim rynku. Skorzystaj z naszej usługi czyszczenia DPF i uzyskaj 2-letnią gwarancję na wykonane prace.

Zapisz się na czyszczenie DPF

crystal-dpf-wroclaw

Powrót właściwości nowego filtra DPF/FAP/GPF/SCR

Filtry DPF, które zregenerowaliśmy, odzyskują do 99,8% parametrów fabrycznych. Jest to najlepsza alternatywa dla zakupu nowego filtra DPF

https://crystal-dpf.pl/panelka/post.php?post=2419&action=edit

Najnowsza hydrodynamiczna metoda czyszczenia filtrów DPF / FAP/GPF/SCR

Dobrze wykonany proces regeneracji gwarantuje 100% satysfakcji. Wysokie ciśnienie w urządzeniu, w połączeniu ze specjalnym składem chemicznym Xtontm DPF Cleaner, który już pracuje w temperaturze 38 C, skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia bez uszkodzenia ceramicznego elementu filtrującego.

Dpf-regeneracja-wroclaw

Czyszczenie filtra DPF/FAP/GPF/SCR

Gwarantujemy całkowite oczyszczenie filtra z cząstek PM10, PM25, a także z oleju, sadzy, popiołu i wszelkich zanieczyszczeń

Zatkany filtr cząstek stałych? Pomoże Ci regeneracja filtra DPF.

Proszenie o pomoc autoryzowanych dealerów to stuprocentowa wymiana filtra cząstek stałych, w której koszt tylko części zamiennej zaczyna się od 1500 zł i dochodzi do 20000 zł.
Regeneracja filtrów DPF i SCR polega na przeprowadzeniu procesu czyszczenia, który pozwala na przywrócenie sprawności filtrów i ich ponowne wykorzystanie. Proces ten może być wykonywany za pomocą specjalistycznych urządzeń i metod, takich jak np. wysoka temperatura i ciśnienie. Jest to alternatywa dla wymiany filtrów, która jest znacznie tańsza i bardziej przyjazna dla środowiska.
Crystal-DPF.pl  oferuje regenerację filtrów DPF / FAP / GPF / SCR / KAT na najnowszym innowacyjnym sprzęcie DPF MASTER FLASH PROFESSIONAL. Po wyczyszczeniu filtr powróci do ustawień fabrycznych.

Regeneracja filtrów DPF jest procesem, który polega na oczyszczeniu filtra cząstek stałych, takich jak sadza i pył z wydechu samochodu. Filtr DPF jest skonstruowany tak, aby wychwytywać szkodliwe cząstki i zapobiegać ich emisji do atmosfery, jednak po pewnym czasie filtr ten może się zatkać, co może mieć negatywny wpływ na działanie silnika. Hydrodynamiczna metoda czyszczenia filtrów DPF jest jednym ze sposobów na jego regenerację.

Metoda ta polega na wykorzystaniu wysokiego ciśnienia wody do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni filtra. Woda jest podawana na filtr pod wysokim ciśnieniem, które rozpuszcza i usuwa zanieczyszczenia. Proces ten jest dokładny i skuteczny, ponieważ woda jest w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc na filtrze, takich jak zakamarki i zagięcia.

Hydrodynamiczna metoda czyszczenia jest bezpieczna dla filtra, ponieważ nie powoduje uszkodzenia jego struktury ani nie powoduje utraty jego właściwości. Proces ten jest również ekologiczny, ponieważ nie wymaga stosowania żrących lub szkodliwych chemikaliów.

Warto pamiętać, że regeneracja filtrów DPF powinna być wykonywana regularnie, aby zapewnić prawidłową pracę silnika i ochronę środowiska. Hydrodynamiczna metoda czyszczenia jest jednym ze sposobów na skuteczną i efektywną regenerację filtrów DPF, jednak nie jest ona odpowiednia dla wszystkich typów samochodów i filtrów. Dlatego ważne jest, aby skonsultować się z autoryzowanym serwisem, aby uzyskać odpowiednie wskazówki i instrukcje dotyczące regeneracji filtra DPF.

Regenerację katalizatorów, filtrów DPF / FAP / GPF / SCR / KAT Video

  • Przywracamy filtry do ustawień fabrycznych
  • Nie tniemy, nie wypalamy, nie tniemy
  • 100% skuteczność
  • Zdemontowane filtry można wysłać do nas kurierem, a z powrotem do ciebie wyślemy je tego samego dnia
  • Po zabiegu podane są wyniki oczyszczania
Nasza metoda czyszczenia gwarantuje usunięcie do 99,5% zanieczyszczeń pochodzących z sadzy, popiołu, oleju z silnika i płynu chłodzącego, a jednocześnie jest bezpieczna dla samego wkładu filtra.
Filtr cząstek stałych usunięty z samochodu jest sprawdzany pod kątem integralności, a następnie umieszczany w urządzeniu i poddawany testowi podciśnienia i prędkości przepływu powietrza przez filtr. Następnie do filtra wstrzykuje się specjalny środek czyszczący, który rozpuszcza zanieczyszczenia, chroniąc strukturę filtra.
Następnym krokiem jest czyszczenie płynem FAP filtra. Mycie odbywa się w 4 etapach. Pierwszym z nich jest czyszczenie w kierunku przeciwnym do prądu. Regeneracja filtra odbywa się w określonej kolejności napełniania i przepływu specjalnego roztworu, a także uderzeń sprężonego powietrza. Temperatura roztworu nie jest wyższa niż 40°. Komora jest wypełniona płynem czyszczącym i poprzez ciśnienie uderzeń sprężonego powietrza odbywa się czyszczenie bez uszkodzeń mechanicznych filtra. Następnie następuje ponowne czyszczenie w odwrotnym kierunku od kierunku wydechu.
Cząsteczki wychodzące po oczyszczeniu są analizowane, dzięki czemu można ustalić przyczynę zanieczyszczenia.
Ostatnim etapem jest suszenie.

Różnica między nowym a zregenerowanym przez nas filtrem:

Rodzaj usługi CRYSTAL-DPF Nowy filtr
Stopień zawartości cząstek PM10: ~1% na 100% 0% na 100%
Gwarancja: 24 miesiące 24 miesiące
Cena: od 244 zł. 1500 - 20.000 zł

Naprawiamy, czyścimy, regenerujemy filtry DPF / FAP / SCR do wszystkich marek samochodów

Regeneracja DPF / FAP opinie naszych klientów

Przeszedł regeneracji filtra cząstek stałych w crystal-dpf.pl w październiku 2018 r. Regeneracja przeprowadzono w ciągu 2 godzin. Jestem przeciwny usuwaniu filtra DPF i nie chciałem używać chemii. Z wyniku jestem całkowicie zadowolony. Do samochodu powróciła dawna moc i oszczędność.
Czyszczenie DPF opini
Kazimierz Zając
Mazda 6
Przeszłam diagnostykę i regeneracji w serwisie crystal-dpf. Po usunięciu filtra cząstek stałych występują zakłócenia w pracy innych elementów pojazdu. Z tego powodu nie usunęła filtra cząstek stałych, ale postanowiła go wyczyścić. Praca została wykonana szybko i, co najważniejsze, niedrogo. Jestem całkowicie zadowolona z wyniku.
Regeneracja DPF opinie RAV4
Marta Wożniak
Toyota RAV4
W naszej flocie ponad 20 samochodów dostawczych. Regularnie korzystamy z usług firmy Crystal-dpf. Samochody są komercyjne i regularnie jeżdżą do Niemiec, a tam ściśle monitorują ekologię. Oszczędność paliwa po regeneracji DPF odzyskuje wszystkie koszty serwisu! Firma crystal-dpf.pl stała się dla nas niezawodnym partnerem.
Czyszczenie dpf-fap-opinie
Wojciech Kargoline
VW Crafter 2019

Gdzie naprawić DPF/GPF/FAP

ul. Krzemieniecka 46c, 54-613 Wrocław
GODZ OTWARCIA:
PON-PT: 9:00 – 16:00
Sobota, niedziela: nieczynne
+48 794 470 909

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on telegram
Share on vk
Share on twitter
Share on skype

Wpisz swój numer telefonu. Oddzwonimy.

Regeneracja filtrów DPF na mapie

Przewiń do góry