Czyszczenie – regeneracja filtra DPF/FAP Lexus. Regeneracja – czyszczenie katalizatora Lexus

Czy jesteś właścicielem samochodu LEXUS i masz problemy z katalizatorem, filtrem cząstek stałych DPF / FAP? Skontaktuj się z nami! Nasza firma kompleksowo rozwiązuje problemy związane z filtrami FAP / GPF/DPF / SCR we wszystkich modelach Lexusa. Nasze rozwiązanie jest najlepsze na polskim rynku. U nas możliwa regeneracja – czyszczenie filtra DPF/FAP/GPF LEXUS dowolnego modelu i roku produkcji.

Zapisz się na czyszczenie DPF

crystal-dpf-wroclaw

Powrót właściwości nowego filtra DPF/FAP/GPF/SCR

Filtry DPF, które zregenerowaliśmy, odzyskują do 99,8% parametrów fabrycznych. Jest to najlepsza alternatywa dla zakupu nowego filtra DPF

https://crystal-dpf.pl/panelka/post.php?post=2419&action=edit

Najnowsza hydrodynamiczna metoda czyszczenia filtrów DPF / FAP/GPF/SCR

Dobrze wykonany proces regeneracji gwarantuje 100% satysfakcji. Wysokie ciśnienie w urządzeniu, w połączeniu ze specjalnym składem chemicznym Xtontm DPF Cleaner, który już pracuje w temperaturze 38 C, skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia bez uszkodzenia ceramicznego elementu filtrującego.

Dpf-regeneracja-wroclaw

Czyszczenie filtra DPF/FAP/GPF/SCR

Gwarantujemy całkowite oczyszczenie filtra z cząstek PM10, PM25, a także z oleju, sadzy, popiołu i wszelkich zanieczyszczeń

Lexus dpfUkład wydechowy lub DPF w samochodach Lexus został zaprojektowany z myślą o wszystkich nieprzyjemnych niespodziankach na drodze. Ale aby mogła pracować dalej, po zatkaniu wymaga czyszczenia i regeneracji.

W Polsce samochody Lexus nie są rzadkie, ale nie wszystkie serwisy samochodowe mogą wykonać wysokiej jakości naprawy systemów DPF dla tych marek samochodów. Firma Crystal-DPF z Wrocławia specjalizuje się w regeneracji wszelkich katalizatorów i filtrów cząstek stałych, uwzględniając ich specyfikę. Będziemy w stanie wykonać szybkie i wysokiej jakości czyszczenie na profesjonalnym sprzęcie do regeneracji DPF, w rozsądnej cenie.

LISTA PRAC ZWIĄZANYCH Z REGENERACJĄ KATALIZATORÓW I DPF LEXUS W CRYSTAL-DPF
Właściciele wszystkich modeli marki Lexus mogą zwrócić się do nas w celu przywrócenia układu wydechowego: CT, ES, GS, GS, GX, IS, LC, LFA, LS, LX, NX, RC, RX, SC, UX.

Wykonujemy takie prace:

Demontaż do regeneracji i czyszczenia katalizatora lub filtra cząstek stałych z samochodu.
Instalacja filtra lub katalizatora w samochodzie po wykonanej procedurze czyszczenia-regeneracji w specjalnej maszynie do czyszczenia hydrodynamicznego.
Firmware bloku i usuwanie z niego rekordów alarmowych.
Możesz skontaktować się z nami z dowolnego miasta w Polsce wysyłając do Wrocławia potrzebny do regeneracji katalizator lub filtr cząstek stałych DPF samochodu Lexus dowolną przesyłką kurierską. Najpierw skontaktuj się z nami za pośrednictwem strony internetowej firmy i zapytaj o cenę i czas regeneracji.

Czyszczenie – regeneracja filtra DPF/FAP Lexus. Regeneracja – czyszczenie katalizatora Lexus w następujących modelach:

LEXUS CT

LEXUS GS

LEXUS GS F

LEXUS GX

LEXUS IS

LEXUS LFA

LEXUS LC

LEXUS LS

LEXUS LX

LEXUS NX

LEXUS RC

LEXUS RC F

LEXUS RC F SPORT

LEXUS RX

LEXUS RX F-SPORT

LEXUS SC

LEXUS UX

Naprawiamy, czyścimy, regenerujemy filtry DPF / FAP / SCR do wszystkich marek samochodów

Gdzie naprawić DPF/GPF/FAP

ul. Krzemieniecka 46c, 54-613 Wrocław
GODZ OTWARCIA:
PON-PT: 9:00 – 17:00
SOB 9:00 – 14:00
+48 794 470 909

Wpisz swój numer telefonu. Oddzwonimy.

Czyszczenie – regeneracja filtra DPF/FAP Lexus. Regeneracja – czyszczenie katalizatora Lexus na mapie