Czyszczenie — regeneracja filtra DPF/FAP Chevrolet. Regeneracja — czyszczenie katalizatora Chevrolet

Czy jesteś właścicielem samochodu CHEVROLET i musisz rozwiązać problem z filtrem DPF? Skontaktuj się z nami! Nasza firma kompleksowo rozwiązuje problemy związane z filtrami DPF we wszystkich modelach CHEVROLET. Nasze rozwiązanie jest najlepsze na polskim rynku. Twój filtr DPF nie jest już problemem!

Zapisz się na czyszczenie DPF

crystal-dpf-wroclaw

Powrót właściwości nowego filtra DPF/FAP/GPF/SCR

Filtry DPF, które zregenerowaliśmy, odzyskują do 99,8% parametrów fabrycznych. Jest to najlepsza alternatywa dla zakupu nowego filtra DPF

https://crystal-dpf.pl/panelka/post.php?post=2419&action=edit

Najnowsza hydrodynamiczna metoda czyszczenia filtrów DPF / FAP/GPF/SCR

Dobrze wykonany proces regeneracji gwarantuje 100% satysfakcji. Wysokie ciśnienie w urządzeniu, w połączeniu ze specjalnym składem chemicznym Xtontm DPF Cleaner, który już pracuje w temperaturze 38 C, skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia bez uszkodzenia ceramicznego elementu filtrującego.

Dpf-regeneracja-wroclaw

Czyszczenie filtra DPF/FAP/GPF/SCR

Gwarantujemy całkowite oczyszczenie filtra z cząstek PM10, PM25, a także z oleju, sadzy, popiołu i wszelkich zanieczyszczeń

Nawet najbardziej doświadczony kierowca Chevroleta nie jest odporny na problemy związane z filtrem cząstek stałych DPF. Ze względu na długą (stałą) pracę samochodu w ruchu miejskim (krótkie odległości, korki) filtr DPF nie wypala się prawidłowo, co prowadzi do usterki (zatkania).

Nie wystarczy po prostu wymienić lub zregenerować (wyczyścić) uszkodzone elementy filtra DPF, musisz przeprowadzić pełną diagnostykę i konfigurację całego systemu samochodu Chevrolet. W naszym serwisie samochodowym kompleksowo podchodzimy do takich zadań. Wykonamy regenerację filtra katalizatora DPF/FAP/GPF / SCR Twojego Chevroleta na najwyższym poziomie. To nie zajmie więcej niż kilka godzin.

Jeśli regeneracja DPF / FAP nie zostanie przeprowadzona w odpowiednim czasie, istnieje duże ryzyko wystąpienia dodatkowych awarii silnika samochodu.

Wszystkich właścicieli Chevroleta zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu samochodowego Crystal-DPF.pl. świadczymy profesjonalne usługi w zakresie regeneracji i czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów do każdego modelu samochodu tej marki, np.: Blazer, Camaro, Captiva, Cobalt, Corvette, Cruze, Impala, Lacetti, Malibu, Niva, Orlando, Spark, Travarce i innych.

Możesz do nas przyjechać osobiście lub wysłać filtr DPF/FAP/GPF / SCR katalizator do naprawy regeneracyjnej do Wrocławia z dowolnego miasta w Polsce.

Czyszczenie - regeneracja filtra DPF/FAP CHEVROLET w następujących modelach:

 • Chevrolet Aveo 1.3 CRDi 95 KM
 • Chevrolet Aveo 1.3 CRDi 75 KM
 • Chevrolet Captiva 2.0 VCDI 127 KM
 • Chevrolet Captiva 2.0 VCDI 150 KM
 • Chevrolet Captiva 2.2 VCDI 184 KM
 • Chevrolet Cruze 1.7D 130 KM

 • Chevrolet Cruze 2.0d 163 KM

 • Chevrolet Epica 2.0D 150 KM

 • Chevrolet Lacetti 2.0D 121 KM

 • Chevrolet Orlando 2.0 TD 130 KM

 • Chevrolet Orlando 2.0 TD 163 KM

 • Chevrolet Orlando 2.0 TD 150 KM

Naprawiamy, czyścimy, regenerujemy filtry DPF / FAP / SCR do wszystkich marek samochodów

Gdzie naprawić DPF/GPF/FAP

ul. Krzemieniecka 46c, 54-613 Wrocław
GODZ OTWARCIA:
PON-PT: 9:00 – 17:00
SOB 9:00 – 14:00
+48 794 470 909

Wpisz swój numer telefonu. Oddzwonimy.

Czyszczenie — regeneracja filtra DPF/FAP Chevrolet. Regeneracja — czyszczenie katalizatora Chevrolet na mapie