Czyszczenie — regeneracja filtra DPF/FAP Subaru. Regeneracja — czyszczenie katalizatora Subaru

Czy jesteś właścicielem samochodu SUBARU i masz problemy z katalizatorem, filtrem cząstek stałych DPF / FAP? Skontaktuj się z nami! Nasza firma kompleksowo rozwiązuje problemy związane z filtrami FAP / GPF/DPF / SCR we wszystkich modelach Subaru. Nasze rozwiązanie jest najlepsze na polskim rynku. U nas możliwa regeneracja – czyszczenie filtra DPF/FAP/GPF SUBARU dowolnego modelu i roku produkcji.

Zapisz się na czyszczenie DPF

crystal-dpf-wroclaw

Powrót właściwości nowego filtra DPF/FAP/GPF/SCR

Filtry DPF, które zregenerowaliśmy, odzyskują do 99,8% parametrów fabrycznych. Jest to najlepsza alternatywa dla zakupu nowego filtra DPF

https://crystal-dpf.pl/panelka/post.php?post=2419&action=edit

Najnowsza hydrodynamiczna metoda czyszczenia filtrów DPF / FAP/GPF/SCR

Dobrze wykonany proces regeneracji gwarantuje 100% satysfakcji. Wysokie ciśnienie w urządzeniu, w połączeniu ze specjalnym składem chemicznym Xtontm DPF Cleaner, który już pracuje w temperaturze 38 C, skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia bez uszkodzenia ceramicznego elementu filtrującego.

Dpf-regeneracja-wroclaw

Czyszczenie filtra DPF/FAP/GPF/SCR

Gwarantujemy całkowite oczyszczenie filtra z cząstek PM10, PM25, a także z oleju, sadzy, popiołu i wszelkich zanieczyszczeń

Subaru dpf Czyszczenie — regeneracja filtra DPF/FAP Subaru. System filtra cząstek stałych DPF w Subaru jest zaprojektowany zgodnie ze specjalną technologią, a odchylenie od standardów fabrycznych podczas jego regeneracji po zanieczyszczeniu jest niedopuszczalne. Każdy popełniony błąd może w przyszłości kosztować cię kosztowną wymianę filtra na nowy i naprawę silnika samochodu, więc lepiej nie eksperymentować ze znalezieniem serwisów samochodowych, ale skontaktować się z tymi, którzy mają najlepszą reputację we Wrocławiu i Polsce. 
Serwis Samochodowy z Wrocławia Crystal-DPF przez lata swojej pracy badał specyfikę czyszczenia-regeneracji katalizatorów i filtrów FAP / DPF / GPF samochodów niemal wszystkich marek. Dysponujemy najlepszym nowoczesnym sprzętem, oryginalnymi materiałami i specjalistami o najwyższych kwalifikacjach, aby szybko, sprawnie i w dobrej cenie przywrócić wszystkie elementy DPF/FAP/SCR/GPF w Subaru. Współpracujemy ze wszystkimi modelami samochodów Subaru takimi jak: BRZ, Forester, Impreza, Justy, Legacy, Levorg, Outback, Stella, Trezia, Tribeca, WRX, XV.
Materiały i technologie regeneracji, czyszczenia DPF / FAP spełniają wszystkie wymagania dotyczące samochodów Subaru i spełniają normy fabryczne producenta samochodów Subaru. Przyjedź do naszego serwisu samochodowego we Wrocławiu lub wyślij zdemontowane elementy z dowolnego miasta w Polsce kurierem, poznając szczegóły na naszej stronie internetowej, a my wykonamy ich regenerację-czyszczenie na najwyższym poziomie.

REGENERACJA-CZYSZCZENIE KATALIZATORÓW I FILTRÓW DPF/FAP/GPF/SCR SUBARU W CRYSTAL-DPFczyszczenie regeneracja DPF subaru

Do czyszczenia i regeneracji stosuje się takie elementy układu jak katalizatory i filtry cząstek stałych Subaru:
regeneracja-czyszczenie filtrów DPF/FAP / GPF/SCR i katalizatorów;
wymontowanie i zamontowanie katalizatora lub filtra cząstek stałych w samochodzie;
usuwanie błędów DPF z jednostki sterującej;
pełna diagnostyka samochodu.
Czas naprawy – nie więcej niż kilka godzin, przy największym zakresie prac, a cena jest obliczana przed rozpoczęciem naprawy i nie przekracza średnich cen na polskim rynku. Gwarancja 24 miesiące na wykonane prace.

Czyszczenie — regeneracja filtra DPF/FAP Subaru. Regeneracja — czyszczenie katalizatora Subaru w następujących modelach:

  • Subaru Forester Diesel 2.0D 150 KM
  • Subaru Impreza Diesel 2.0D 150 KM
  • Subaru Legacy Diesel 2.0D 150 KM
  • Subaru Outback Diesel 2.0D 150 KM

Naprawiamy, czyścimy, regenerujemy filtry DPF / FAP / SCR do wszystkich marek samochodów

Gdzie naprawić DPF/GPF/FAP

ul. Krzemieniecka 46c, 54-613 Wrocław
GODZ OTWARCIA:
PON-PT: 9:00 – 17:00
SOB 9:00 – 14:00
+48 794 470 909

Wpisz swój numer telefonu. Oddzwonimy.

Czyszczenie — regeneracja filtra DPF/FAP Subaru. Regeneracja — czyszczenie katalizatora Subaru na mapie