Czyszczenie — regeneracja filtra DPF/FAP Suzuki. Regeneracja — czyszczenie katalizatora Suzuki

Czy jesteś właścicielem samochodu SUZUKI i masz problemy z katalizatorem, filtrem cząstek stałych DPF / FAP? Skontaktuj się z nami! Nasza firma kompleksowo rozwiązuje problemy związane z filtrami FAP / GPF/DPF / SCR we wszystkich modelach Suzuki. Nasze rozwiązanie jest najlepsze na polskim rynku. U nas możliwa regeneracja – czyszczenie filtra DPF/FAP/GPF SUZUKI dowolnego modelu i roku produkcji.

Zapisz się na czyszczenie DPF

crystal-dpf-wroclaw

Powrót właściwości nowego filtra DPF/FAP/GPF/SCR

Filtry DPF, które zregenerowaliśmy, odzyskują do 99,8% parametrów fabrycznych. Jest to najlepsza alternatywa dla zakupu nowego filtra DPF

https://crystal-dpf.pl/panelka/post.php?post=2419&action=edit

Najnowsza hydrodynamiczna metoda czyszczenia filtrów DPF / FAP/GPF/SCR

Dobrze wykonany proces regeneracji gwarantuje 100% satysfakcji. Wysokie ciśnienie w urządzeniu, w połączeniu ze specjalnym składem chemicznym Xtontm DPF Cleaner, który już pracuje w temperaturze 38 C, skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia bez uszkodzenia ceramicznego elementu filtrującego.

Dpf-regeneracja-wroclaw

Czyszczenie filtra DPF/FAP/GPF/SCR

Gwarantujemy całkowite oczyszczenie filtra z cząstek PM10, PM25, a także z oleju, sadzy, popiołu i wszelkich zanieczyszczeń

Suzuki dpfCzyszczenie — regeneracja filtra DPF/FAP Suzuki. System filtra cząstek stałych DPF / FAP / GPF w samochodach Suzuki został zaprojektowany przez specjalistów koncernu samochodowego w najdrobniejszych szczegółach i jest w stanie chronić Ciebie i środowisko przed znacznymi szkodliwymi emisjami i nie szkodzić ekologii naszej planety. Ale po zanieczyszczeniu filtra DPF / FAP tylko czyszczenie-regeneracja przywróci mu pełną wydajność i możliwość filtrowania spalin ze szkodliwych emisji. Płukanie filtra pomoże uniknąć kosztownej wymiany na nowy filtr. Regenerowany filtr cząstek stałych przywraca do 99% fabrycznych właściwości nowego filtra.
Czyszczenie metodą hydrodynamiczną w cenie jest znacznie tańsze niż wymiana na nowy filtr. Ale podczas czyszczenia i regeneracji wszystkie fabryczne standardy Suzuki muszą być dokładnie przestrzegane, w przeciwnym razie po prostu nie zadziała.

SERWIS SAMOCHODOWY CZYSZCZENIE REGENERACJA KATALIZATORÓW I FILTRÓW CZĄSTEK STAŁYCH SUZUKI

Nowoczesne centrum serwisowe Crystal – DPF z Wrocławia dysponuje najlepszymi w Polsce wysokiej klasy specjalistami, niezbędnym sprzętem i oryginalnymi materiałami Suzuki. Właściciele takich modeli jak: Celerio, Ignis, Jimny, Kizashi, Liana, Solio, Swift, Vitara lub Splash mogą się z nami skontaktować. W krótkim czasie wykonujemy takie prace:

Regeneracja i czyszczenie katalizatorów i filtrów DPF / FAP / SCR / GPF;
Wymontowanie i zamontowanie katalizatora lub filtra DPF w samochodzie;
Usuwamy błędy z Jednostki Sterującej Suzuki;
Zwrócimy pojazdowi jego moc i oszczędność.
Kontaktować się mogą z nami właściciele samochodów nie tylko z Wrocławia ale i z każdego rejonu Polski:
Po zdemontowaniu elementów systemu DPF lub katalizatora w Twoim mieście, przysyłasz je do nas do Wrocławia kurierem.
Po oczyszczeniu-regeneracji odsyłamy je z powrotem w idealnym stanie zgodnym ze wszystkimi standardami Suzuki. Gwarancja na wykonane prace wynosi 2 lata.

Czyszczenie — regeneracja filtra DPF/FAP Suzuki. Regeneracja — czyszczenie katalizatora Suzuki w następujących modelach:

  • Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS 129 KM
  • Suzuki Grand Vitara 2.0 DDiS 109 KM
  • Suzuki SX4 1.6 DDiS 90 KM
  • Suzuki SX4 1.9 DDiS 120 KM
  • Suzuki SX4 2.0 DDIS 135 KM

Naprawiamy, czyścimy, regenerujemy filtry DPF / FAP / SCR do wszystkich marek samochodów

Gdzie naprawić DPF/GPF/FAP

ul. Krzemieniecka 46c, 54-613 Wrocław
GODZ OTWARCIA:
PON-PT: 9:00 – 17:00
SOB 9:00 – 14:00
+48 794 470 909

Wpisz swój numer telefonu. Oddzwonimy.

Czyszczenie — regeneracja filtra DPF/FAP Suzuki. Regeneracja — czyszczenie katalizatora Suzuki na mapie