Crystal-DPF to firma która rozwiązuje problemy związane z filtrami DPF

Profesjonalna regeneracja filtrów cząstek stałych DPF / FAP oraz katalizatorów SCR. Obsługujemy wszystkie samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, maszyny budowlane i maszyny rolnicze – również z normami emisji spalin EURO 6.

Przywróć pełną moc silnika bez pozbycia się filtra. Nasza innowacyjna metoda gwarantuje 99% skuteczność.

Zapisz się na czyszczenie DPF

  • Crystal DPF
  • Crystal-DPF to firma która rozwiązuje problemy związane z filtrami DPF

O naszej firme

Logo Crystal dpf Wroclaw

Witamy państwa na stronie poświęconej naszej pracy i usługom, które świadczymy naszym klientom na terenie całej Polski. Jesteśmy firmą, która od kilku lat zajmuje się czyszczeniem katalizatorów i filtrów cząstek stałych samochodów z silnikami wysokoprężnymi benzynowymi. Chcielibyśmy zaprosić wszystkich właścicieli samochodów wyposażonych w silnik wysokoprężny (wyposażony w filtr DPF / FAP) oraz silnik benzynowy (wyposażony w filtr cząstek stałych GPF) do zapoznania się z oferta naszego specjalistycznego serwisu samochodowego: Profesjonalna regeneracja filtrów cząstek stałych DPF / FAP oraz katalizatorów SCR. 

W związku ze zmianami wprowadzonymi w przepisach w 2017 r. zabrania się usuwania wszelkiego rodzaju elementów wchodzących w skład układu wydechowego z układu wydechowego. Ze względu na dość wysokie ceny filtrów cząstek stałych istnieje potrzeba regeneracji filtrów cząstek stałych, które, jak każda część eksploatacyjna, zużywają się podczas pracy. Zatkanie filtra cząstek stałych uniemożliwia korzystanie z samochodu, a kierowcy zmuszają do wymiany lub regeneracji filtra cząstek stałych. Ze względu na duże ceny filtrów i wymagające usługi regeneracji sprzętu, nasza firma jest w stanie sprostać zadaniu klientów i zaprasza na profesjonalną regenerację filtrów DPF i FAP, a także filtrów GPF i wszystkich typów katalizatorów na dedykowanej maszynie do profesjonalnej regeneracji filtrów. W naszej pracy połączymy efektywność wykonywanych usług i wdrożenie nieszkodliwych metod usuwania zanieczyszczeń z filtra.

Opinie naszych klientów

Przeszedł czyszczenie filtra cząstek stałych w crystal-dpf.pl w październiku 2018 r. Czyszczenie przeprowadzono w ciągu 2 godzin. Jestem przeciwny usuwaniu filtra DFT i nie chciałem używać chemii. Z wyniku jestem całkowicie zadowolony. Do samochodu powróciła dawna moc i oszczędność.
Czyszczenie DPF opini
Kazimierz Zając
Mazda 6
Przeszłam diagnostykę i czyszczenie w serwisie crystal-dpf. Po usunięciu filtra cząstek stałych występują zakłócenia w pracy innych elementów pojazdu. Z tego powodu nie usunęła filtra cząstek stałych, ale postanowiła go wyczyścić. Praca została wykonana szybko i, co najważniejsze, niedrogo. Jestem całkowicie zadowolona z wyniku.
Regeneracja DPF opinie RAV4
Marta Wożniak
Toyota RAV4
W naszej flocie ponad 20 samochodów dostawczych. Regularnie korzystamy z usług firmy Crystal-dpf. Samochody są komercyjne i regularnie jeżdżą do Niemiec, a tam ściśle monitorują ekologię. Oszczędność paliwa po czyszczeniu DPF odzyskuje wszystkie koszty serwisu! Firma crystal-dpf.pl stała się dla nas niezawodnym partnerem.
Czyszczenie dpf-fap-opinie
Wojciech Kargoline
VW Crafter 2019

Naprawiamy, czyścimy, regenerujemy filtry DPF / FAP / SCR do wszystkich marek samochodów

Gdzie naprawić DPF/GPF/FAP

ul. Krzemieniecka 46c, 54-613 Wrocław
GODZ OTWARCIA:
PON-PT: 9:00 – 16:00
Sobota, niedziela: nieczynne
+48 794 470 909

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on telegram
Share on vk
Share on twitter
Share on skype

Masz pytania? Mamy odpowiedzi.

Regeneracja DPF/GPF/FAP na mapie

Przewiń do góry